Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
undefined napisał:
Zawsze zapowiadają Hetmana, że przybędzie, że będzie ...  a Hetman ma nas w ...
 Hetman nie cirpi Rodzika/niszczyciela /.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj po raz pierwszy od dawna byłam w Poniatowej wieczorem i stwierdziłam ,ze nasza nowa władza kocha blask. Wszystko musi się świecić, coby mieszkańcy widzieli z daleka, że JEST. Napis oczywiście, neon lub inna popierdółka... Serio, śmiechłam jak zobaczyłam ten błękitny napis GPGK... masakra. Naprawdę nie ma na co kasy wydawać, tylko na takie pierdoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wczoraj po raz pierwszy od dawna byłam w Poniatowej wieczorem i stwierdziłam ,ze nasza nowa władza kocha blask.  Wszystko musi się świecić, coby mieszkańcy widzieli z daleka, że JEST.  Napis oczywiście, neon lub inna popierdółka... Serio, śmiechłam jak zobaczyłam ten błękitny napis GPGK... masakra.  Naprawdę nie ma na co kasy wydawać, tylko na takie pierdoły?
 Oni nie maja pojecia o rozwoju i rzadzeniu miastem.Mali ludzie i male rzeczy robia. Czy zrobili z jedna nowa wieksza inwestycje,czy wykorzystali jakies pieniadze unijne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie maja pojecia o rozwoju i rzadzeniu miastem.Mali ludzie i male rzeczy robia. Czy zrobili z jedna nowa wieksza inwestycje,czy wykorzystali jakies pieniadze unijne?
Niezbyt dużo chyba, nie chwalą się za bardzo, program z solarami kuleje, nie wiem skąd kasa na CKPiT, w każdym razie to też nie inwestycja a kosmetyka, tym bardziej ,że większość pracowników i tak zwolniona, a o reszcie nie słyszałem - drogi robili bardzo krótkie, po kilkaset metrów maks, no, chyba, że te powiatowe, tam jest więcej ;-) Ale faktycznie, miasto się świeci jak choinka (nie mówię o latarniach) - chyba trafili na wyprzedaż świetlówek, bo jest napis, neon, "wesołych świąt" i podświetlenie fontann, zielonego niby herbu na przystanku :-D coś jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie się odczepcie od rządzących , robią tyle na ile jest kasy w gminie. Jak pamięcią  sięgnąć to każdy Burmistrz wam się nie podobał.Pidek, zły Kania zły,Stefanek zły, Wyroślak zły , to kto  wam się do choroby podoba. Wskażcie  tego kto wam dogodzi. Przeżyłem 60 lat i każdy mi odpowiadał. Każdy z nich coś dla miasta zrobił. A dziś dziękuję za rozpoczęty remont 1 Maja. Już się bardzo cieszę i będę popierać w następnych wyborach.MIASTO WYPIĘKNIAŁO I JEST CZYSTE.  A ZAKŁADY PRACY SAMI ZAKŁADAJCIE I ZATRUDNIAJCIE BEZROBOTNYCH,KTÓRYM SIĘ DO PRACY NIE PALI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, jaki nerw :-D Popieraj, popieraj. Twoja wola. Fajnie, nie ma argumentów - jest czysto(było od dawna) i jest pięknie (dodam, ze jak zwolennicy poprzedniej władzy mówili, że miasto się zmienia na ładniejsze, to padały argumenty, ze to nie rządzenie a urządzanie... ) No więc jak obecnym się to daje za zasługę to ok, a jak dawalo poprzedniczce to było źle? Czegos tu nie kumam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerwy to ty trzymaj na wodzy, bo niewątpliwie masz z tym problem,  a jeszcze większy ze wzrokiem. Poza tym wypowiadać swoje zdanie każdy ma prawo.  Zawlaszczylaś sobie to forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty uważasz, że gówno pachnie konwaliami, a ludzie niopłacani przez PSL mówią wprost, że Poniatowa upadła za nierządów zielonych. No i git. Każdy swoje zdanie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kulturę jak widać.  Ale na szczęście to już było! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także uważam, że o PSLu możemy już mówić w czasie przeszłym. "To już było".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że jeszcze długo będzie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie, bo zniszczy całkowicie powiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Nerwy to ty trzymaj na wodzy, bo niewątpliwie masz z tym problem,  a jeszcze większy ze wzrokiem. Poza tym wypowiadać swoje zdanie każdy ma prawo. Zawlaszczylaś sobie to forum?
 Pokaż jeden objaw nerwicy u poprzednika, ja tam widzę ironię i śmiech. Oraz konkretne pytanie, na ktore nie ma odpowiedzi, tylko atak - zawsze jest ATAK jak ktoś choć w minimalnym stopniu skrytykuje Blondynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Poza tym wypowiadać swoje zdanie każdy ma prawo. Zawlaszczylaś sobie to forum?
 A co, to forum zwolenników Kryśki? Chyba ktoś ma problem ze wzrokiem, bo w temacie jak byk o czym innym stoi :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co,  każdy swoje zdanie ma i git! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jh napisał:
Oby nie, bo zniszczy całkowicie powiat.
 Powiat od dawna jest niszczony przez rzady PSL-u.Nie spodziewalem sie ze Poniatowa poprze w wyborach PSL.Najbardziej dziwie sie nauczycielom ze niby taka inteligencja a na traktory glosuje.Sama kampania mnie przrazala, ze taka byla Dyrektorka LO  chodzi i opowiada bzdury/Stefankowej rodzice kupili zlobek" ,druga Pani"Balbina" chodzi po domach i namawia  do glosowania na Wyroslaka. Pseudo inteligencja zniszczyla miasto. Sami widzicie teraz ze trzy lata rzadzenia i nic nie stworzyli nowego.Najgorsze to ze nie wykorzystuja pieniedzy unijnych tylko traca kase podatnika.Jak przegladam ile poprzednia wladza pozyskala kasy darmowej z uni to za 8 lat 35 milionow a z podatkow 20 % tj.7 milionow. Nie widze teraz takich wynikow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań ludzi obrażać,  mają swój rozum.  Dzisiaj byłem na koncercie w CKPiT,  piękny!  Laureaci konkursu wojewódzkiego.   Gratuluję!  Miód na uszy! A propos rozbudowa CKPiT i kina jest robiona ze środków unijnych,  ponad 4 miliony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie obrażaj. Traktory niszczyły, niszczą i niszczyć będą. Jedyny sposób na odbudowę, to pozbycie się ZSL z jakichkolwiek środowisk rządzących. Jeśli nadal chcą coś robić, to niech wrócą do swoich tradycji i prawdziwego PSLu, bo jak na razie, to są tylko komunistyczne rodziny komunistycznych aparatczyków. W powiecie siedzi człowieczek skompromitowany, którego władze wojewódzkie i wyżej tolerują tylko za procenty wyborcze i za nic więcej, przykład złego rządzenia i nie bez powodu nazywany likwidatorem. Rozsiewa tylko ferment po gminach i przyjmuje spadochroniarzy gdzie się da licząc na jakąś wdzięczność partyjniaków i przyjęcie do łąw sejmowych, a jego po prostu nie lubią i nigdy nie zostanie jakimkolwiek posłem. Zarządzanie powiatem to coś więcej niż siłowe przejęcia środków z gmin i robienie za to "inwestycji", którymi potem się chwali jako swoimi. Poniatowa straciła dużo na tym, że pozwoliła wprowadzić ZSL do magistratu i tych 4 lat niepowodzeń tak szybko nie odpracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto niby jest komunistycznym aparatczykiem? O sobie mówisz?   Ktoś,  kto sam g..no wart,  nikogo nie poszanuje.   Pochwal się kim ty jesteś!   Obraźasz, pomawiasz,  opluwasz i wmawiasz bezczelnie, że to inni obrażają ciebie.   Co za wredny charakter! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jestem zdaja ze wybierajac PSl Poniatowa narobila sobie w gniazdko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...